طراحی وبسایت در افغانستان

خدمات طراحی وبسایت در افغانستان

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر  شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در بروزسافت را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100 بدون استفاده از ابزارهای سایت ساز موجود مانند جوملا،وردپرس،OpenCart و….  .

2: بهره مندی از کنترل پنل جدید شرکت طراحی سایت بروزسافت این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3: عملیات سئو سایت به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان مرحله شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

4: استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

از کجا شروع کنیم؟

 • 1-نمونه کارهای طراحی سایت و سئو ما را ببینید.
 • 2-در بخش هزینه طراحی سایت اختصاصی هزینه سفارش را آنلاین ببینید.
 • 3-اگر طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست قالب عمومی انتخاب کنید.

انواع وبسایت

 •  وب سایت فروشگاه اینترنتی
 •  وب سایت شرکتی
 •  وب سایت شخصی
 •  وب سایت خبری
 •  وب سایت اشتراک گذاری فیلم و عکس
 •  وبلاگ ها
 •  وب سایت های دایرکتوری 
 • وب سایت شبکه های اجتماعی
 •  وب سایت های آموزشی

وب سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. نوع اول آن ها تولید کننده هایی هستند که محصولات خود را از طریق فروشگاه آنلاینی که متعلق به خود است، به فروش می رسانند. نوع دوم دقیقا مشابه فروشگاه های سنتی است و به فروش محصولات تولیدی از کارخانه ها یا تولیدی ها می پردازند. نوع سوم فروشگاه های اینترنتی به مارکت پلیس معروف هستند در واقع شبیه یک بازارچه می باشد که هر فروشنده ای اقدام به فروش محصولاتی می کند. این محصولات می تواند فیزیکی یا مجازی باشد. صاحب فروشگاه اینترنتی از هر تراکنش، مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می کند.

وب سایت شرکتی

شرکت ها و کارخانه ها برای افزایش برند سازی کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایت های شرکتی میکند. در این گونه وبسایت ها معمولاً صفحاتی برای معرفی انواع محصولات، بروشور ها، تاریخچه تاسیس شرکت، راه های تماس، راهنمایی برای اخذ نمایندگی و … وجود دارد. به نوعی یک بروشور آنلاین برای کارخانه یا شرکت به حساب می آید.

وب سایت شخصی

بسیاری از افراد دارای تخصص های خاصی در حوزه های مختلفی هستند. امروزه متخصصان با طراحی وب سایت های شخصی می‌توانند خود را پرزنت کنند. و درآمد خود را از طریق معرفی در وبسایت ها چندین برابر افزایش دهند

سوالات متداول

هر فرد حقیقی یا حقوقی می تواند صاحب یک یا چند دامنه در اینترنت باشد. دامنه نامی است که همیشه با یک پسوند همراه بوده و با نقطه از آن جدا میشود. ترکیب “نام” بهمراه “پسوند” یک دامنه را تشکیل می دهد. به عنوان مثال .yahoo.com در زبان فارسی زبانان گاهاً از کلماتی همچون “دامین” و “دومین” نیز بجای “دامنه” استفاده می شود.

به زبان ساده Web Hosting به سرویس دهنده ای گفته می شود که میزبانی سایت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجای کلمه Web Hosting از کلمات “Host” ، “Hosting” و در زبان فارسی از کلماتی همچون “میزبانی وب”، “هاستینگ” و یا “هاست” نیز استفاده می شود.

اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند،عملیات محتوایی سایت به ندرت صورت می پذیرد و در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت طراحی و توسعه می یابند .

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره ی موتورهای جستجو نیست بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

جواب این سوال کاملا بسته به توقع شما از وبسایتتان دارد. بهینه‌سازی کمک می‌کند یک وب سایت در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد در نتیجه باعث بیشتر دیده شدن سایت می‌شود. در واقع یک نوع تبلیغات مدرن آنلاین به حساب می‌آید. زمانی جواب خیر است که شما علاقه ای به بیشتر دیده شدن نداشته باشید.

سامانه مدیریت محتوا، ترجمه عبارت content management system یا CMS است، که به معنای سامانه نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می‌شود و به نرم افزارهایی گفته می‌شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت، بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می‌آورند.

در گذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می‌دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص می‌داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می‌کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می‌داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می‌نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان Responsive Webdesign مشهور است ساختار لایه‌های سایت به صورت شناور طراحی می‌شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css مربوطه بارگزاری می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می‌شود.

بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده یا دیتابیس (data base) به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می‌شود. این پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و کمپیوترها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند ذخیره می‌شوند. پایگاه داده اس کیو ال چیست ؟ با گسترش طراحی وب سایت‌های پویا در شبکه جهانی وب نیاز به یک پایگاه داده و بانک اطلاعاتی (database) بزرگ برای مدیریت محتوا احساس میشد. مدیریت پایگاه داده‌ها یک فرایند پیچیده است، که به طور قابل توجهی با برنامه و زبان برنامه نویسی SQL این نیاز برطرف شده است. پایگاه داده در اصل مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات است. این واژه از دانش کمپیوترسرچشمه می‌گیرد، اما کاربر وسیع و عمومی نیز دارد، این وسعت به اندازه ای است که مرکز اروپایی پایگاه داده (که تعاریف خردمندانه ای برای پایگاه داده ایجاد می‌کند) شامل تعاریف غیر الکترونیکی برای پایگاه داده می‌باشد.

شرکت بروزسافت با بهره گیری از دانش طراحی وب مطابق با آخرین استاندارد های W3C و استانداردهای موتورهای جستجو، و انتخاب کلمات کلیدی مناسب، سایت را بهینه سازی نموده و آن را به پربازدیدترین سایت های حوزه کاری و فعالیت مورد نظر تبدیل می کند.

بهینه سازی سایت با روش اصولی White Hand یک فعالیت کاملا تخصصی و مستمر می باشد.

بهبود سئو Seo , رتبه السکا

بهینه سازی سایتبهینه سازی موتور جستجو ( ‎Search Engine Optimization (SEO)‎) که در فارسی به آن بهینه سازی سایت یا سئو گفته می‌شود، شامل فعالیت هایی است که برای بهبود رتبه سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو انجام می شود.

به طور کلی سایت هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند. برای مدیران سایت یکی از عوامل مهم بدست آوردن کاربران جدید، از طریق موتورهای جستجو و به طور ویژه گوگل می باشد.

 

خدمات طراحی وبسایت در افغانستان

دپارتمان طراحی بروزسافت با سالها تجربه در حوضه خدمات طراحی و بهبود و امنیت سایت با کادری مجرب و معتهد

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست.

طراحی سایت شخصی و شرکتی

با استفاده از طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی سایت، بعد از این که وبسایت شما توسط موتور های جستجوی گوگل ، زمانی که کاربران به دنبال محصولات خود می گردند ، وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و این امر باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان و در نتیجه موجب افزایش خرید محصولات و خدمات می شود.

امنیت و بهبود عملکرد سایت

امنیت سایت در افغانستان یکی از شاخه های امنیت کامپیوتر است که به طور ویژه به اینترنت می پردازدکه غالباً با مسئله

امنیت مرورگر در ارتباط است. هم چنین مسئله امنیت شبکه در یک سطح عمومی تر وجود دارند.عملکردهای ان

برمبنای یافتن راهکارها و الگوریتم هایی است که بر ضد حملات اینترنتی است.